Батькові, матері і синові разом 80 років. Батько старший від матері на 10 років, а син молодший за

неї на 20 років. Скільки років кожному? Б (10+х) М х С (х-20)

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушный Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай матері х років,тоді батькові (10+х),а синові (х-20).Складаєм за умовою рівняння:

х + 10 + х + х - 20 = 80

3х=90

х=90:3

х=30 р. -матері

10+30=40 р. - батькові

30-20=10 р. - синові