Знайти значення виразу sina cosa, якщо sina+cosa=0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Joldibaeva Anel.

Дано:

sin(a)+cos(a) = 0.2

Знайти: sin(a)*cos(a) = - ?

Розв`язання:

1. Розглянемо вираз sin(a)+cos(a) = 0.2 і возведемо його праву і ліву частини в квадрат

⇒ ( sin(a)+cos(a) )²  = ( 0.2 )² ;

sin(a)² + 2*sin(a)*cos(a) + cos(a)² = 0.04

sin(a)² +  cos(a)² + 2*sin(a)*cos(a) = 0.04

як ми знаємо то за формулою sin(х)²+ cos(х)² = 1

⇒ 1 + 2*sin(a)*cos(a) = 0.04

2*sin(a)*cos(a) = - 0,96

sin(a)*cos(a) = - 0,48

Відповідь: sin(a)*cos(a) = - 0,48

Отвечает Оганян Михаил.

sina cosa=0.5 sin2a

(sina+cosa)²=0,2²

sin²a+cos²a+2 sina cosa=0.04

1+sin2a=0.04

0.5 sin2a=0.5 (-1+0.04)=-0.5*0.96=-0.48