Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v (t )=4−0,2t (м/с). Який шлях пройде тіло за інтервал

часу від t 1=5с до t 2=10с.

Ответы на вопрос

Отвечает Савич Карина.

Ответ:

S=∫₅¹⁰(4-0.2t)dt=4t-0.2t^2/2=(4*10-(0.2*10^2)/2)-(4*5-(0.2*5^2)/2)=

(40-10)-(20-2.5)=30-17.5=12.5 м

Пошаговое объяснение: