З точки М до площини проведено перпендикуляр і похилу. Довжина перпендикуляра 12см, а похила

більша від своєї проекції на 2см. Знайти довжину похилої.

Ответы на вопрос

Отвечает Жбанова Ирина.

Ответ:

37 см

Пошаговое объяснение:

Приймаємо похилу за х , тоді  її проекція (х-2).За теоремою Піфагора складаєм рівняння:

х²=12²+(х-2)²

х²=144+х²-4х+4

х²- х²+4х=148

4х=148

х=148:4

х=37 см

Отвечает Кусь Марк.

Ответ:

35см - проекция, 37см - похила

Пошаговое объяснение:

(x+2)^{2}=x^{2}  +12^{2} \\x^{2} +4x+4=x^{2} +144\\4x=140\\x=35