З точки до площини проведено перпендикуляр і похилу завдовжки 12 см. Знайти довжину

перпендикуляра, якщо довжина проекції похилої дорівнює 7 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шляхтина Варвара.

Ответ:      √95 см .

Пошаговое объяснение:

   AB⊥α ; AC - похила ;  АС = 12 см ;   ВС = 7 см ;   АВ  -  ?

 ΔАВС - прямокутний , тому АВ = √ (АС² - ВС² ) = √( 12² - 7²) = √95 ( см ) .