Площа великого круга кулі дорівнює 5л см2. Знайдіть площу поверхні цієї кулі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Невская Анюта.

Ответ:

20π

Пошаговое объяснение:

S=5π

З формули S=πR², знайдемо радіус

R²=S/π=5π/π=5 см

Формула знаходження площі поверхні всієї кулі

Sк.=4πR²

Оскільки радіус великого круга кулі і є радіусом всієї кулі, знайдемо площу кулі

Sк.=4π*5=20π см²

π≈3,14

Sк.=20*3,14=62,8 см²