2. Знайдіть довжину похилої, якщо довжина перпендикуляра дорівнює 20 см, а проекція похилої на

площину – 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:25см

\sqrt{20^{2}+15^{2} } =\sqrt{400+225} =\sqrt{625} =25

Пошаговое объяснение: