Відстань від дому до школи у 7 разів більша, ніж від школи до магази­ну. Визначте довжину шляху (у

м) від дому до школи, якщо відстань від дому до магазину 560 м і школа, дім та магазин розташовані на одній прямій. Школа розміщена між домом і магазином.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюфякина Анастасия.

Ответ:

490км

Пошаговое объяснение:

Нехай х- відстань від школи до магазину, тоді 7х- відстань від школи до магазину

Складемо рівняння:

х+7х=560

8х=560

х=70(км)-відстань від школи до магазину

70*7=490(км)-відстань від дому до школи