Школа, дім та магазин розташовані на одній прямій. школа розташована між магазином і домом.

Відстань від Школи до дому у сім разів більша ніж від Школи до магазину.відстань від магазину до дому 560м

Ответы на вопрос

Отвечает Марат Дильнура.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пошаговое объяснение: Якщо відстань від дому до школи більша у сім разів, тоді відстань від школи до магазину дорівнює одній частині.

1) 7+1=8

2) 560(усього) = 8 частин(усього)

Х 7 частин (від ш до д)

3) Крайні члени пропозиції дорівнюють добутку середніх , тому

1)560•7= 3920

2) 3920/8= 490

Отвечает Фесан Катя.

Ответ:

7х+х=560

8х=560

х=70 Школи до магазину.

70*7=490 від Школи до дому

Пошаговое объяснение: