Обчисліть диференціал функції: y = ln(tgx), якщо x = П/4, dx = 0.01


Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Света.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

dy = (ln(tgx))' * dx = (1/cos^2 x) * 1/tgx * dx = 1/(1/2 * 1) * 0,01 = 0,02