Ціна шерифу становила 80 грн .Спочатку ціну підвищили на 10 %,а потім знизили на 20 % .Якою стала

ціна шерифу?На скільки відсотків змінилася початкова ціна?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазерко Диана.

1) 80 + 80×10÷100 = 80+8=88(грн) – после повышения на 10%;

2) 88 - 88×20÷100 = 88-17,6=70,4(грн) – после понижения на 20%;

3)100 - 70,4/80×100 = 100-88=12(%) - итоговое понижение цены.

Отвечает Ильяшенко Иван.

Відповідь

на 12%

Покрокове пояснення:

на світлині !!!

хай щастіть!!!!!!