1.1.2. Число 700 збільшили на 20%, а потім отримане число зменшили на 20%. Чому дорівнюс

остаточний результат?а)680б)700в)373г)680д)інша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Александр.
1) 700 * 0,2 = 140 - 20% от 700
2) 700 + 140 = 840 - увеличили 700 на 20%
3) 840 * 0,2 = 168 - 20% от 840
4) 840 - 168 = 672 - уменьшили 840 на 20%