Довжина сторін ділянки трикутнои форми 36М,30м і 25 м.на скільки метрів найдовша сторона коротша

від суми двох інших сторін?

Ответы на вопрос

Отвечает Буняк Даня.

Ответ:

19 м

Пошаговое объяснение:

30+25=55 (м)

55-36=19 (м)

Отвечает Кулешова Ксения.

Ответ:

на 19 м

Пошаговое объяснение:

Найдовша сторона 36 м.

Сума двох інших сторін 30+25=55 м.

На 55-36=19 м найдовша сторона коротша за суму двох інших сторін.