Ціна автомобіля спочатку зросла на 10% а потім знизилася на 20% як і на скільки відсотків зміниться

ціна автомобіля після двох переоцінок!

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.
Нехай початкова ціеа була х. Після подвищення на 10%:
х•(1+10/100)=1.1х = 110%
Після зменщення на 20%:
1.1х•(1-20/100)=0.88х= 88%
100-88=12%
Відповідь: ціна зменшилася на 12%