Чисельник дробу на 6 менший від знаменника. Якщо від чисельника відняти 4 а до знаменника додати 8

то вийде 2/3.Знайти даний дріб ​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Михаил.

Ответ:

наверное 2/9

может бить

Отвечает Гайтан Даниил.

Відповідь:   \frac{40}{46}

Покрокове пояснення:

нехай х- чисельник дробу, тоді х+6-його знаменник.

\frac{x-4}{(x+6)+8}=\frac{2}{3}  ;

3(х-4)=2(х+14);

3х-12=2х+28;

3х-2х=28+12;

х=40 чисельник

х+6=40+6=46-знаменник

Відповідь: 40/46