Знайти найменший цілий розв’язок системи нерівностей −2 < 3x − 4 < 5. а. 1 б. 2 в. 3 г.

–2 Знайти значення функції y = 3x − 2 у точці x0 = −2. а. 4 б. -8 в. -4 г. 8

Ответы на вопрос

Отвечает Никоноров Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-2

Ответ: х=1

y=3x-2\\y(-2)=-6-2=-8