Обчислив значення виразу 3 2/7*2 2/5+3 2/7*4 3/5 використовуючи розподільну властивість множення ​


Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Егор.

Ответ:

23

Пошаговое объяснение:

\displaystyle 3 \frac{2}{7} *2 \frac{2}{5} +3 \frac{2}{7} *4 \frac{3}{5} =3 \frac{2}{7} *(2 \frac{2}{5} +4 \frac{3}{5})=3 \frac{2}{7} *6\frac{2+3}{5} =3 \frac{2}{7} *6\frac{5}{5} =3 \frac{2}{7} *7=\frac{3*7+2}{7} *\frac{7}{1} =\frac{21+2}{7} *\frac{7}{1}=\frac{23}{7} *\frac{7}{1}=\frac{23}{1}=23

Отвечает Борисовская Алёна.

Ответ:

23

Пошаговое объяснение:

3 2/7*2 2/5+3 2/7*4 3/5 = 3 2/7*(2 2/5 + 4 3/5) = 3 2/7 * 7 = 23