Промінь ОК бісектриса кута АОВ. Знайдіть градусну міру кута, якщо АОВ: 62°​


Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

Бісектриса ділить кут навпіл тоді:

кут BOK=KOA=1/2AOB=62/2=31

Пошаговое объяснение: