На двох полицях знаходиться 88 книжок. Після того, як з першої полиці переклали на другу 15 книг,

на другій полиці стало на 2 книжки більше,ніж на першій. Скільки книжок було спочатку на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Дима.

Нехай на 1-й полиці було х книжок

на 2-й у книжок

згідно умови складемо сстему равнянь

{х+у=88 (сума книжок на всіх полицях)

{х-у=28

х=88-у

88-у-у=28

88-2у=28

60=2у

у=30 - книжок було на 2-й полиці

х=88-30=58 - книжок було на 1-й полиці

Відповідь: на 1-й полиці спочатку було 58 книжок, а на 2-й 30 книжок.