5. Көлемі 84м3 болатын хауыздың ұзындығы 7м, ені одан 3м кем. Хауыздынбиіктігін тап.​


Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Максим.

Решение:

84:(7*3)=84:21=4 м - высота.

Проверка:

V=a*b*c=7*3*4=84 м^3

84 м^3=84 м^3

Всё верно!

Ответ: 4 м