9 Периметрi мен ауданын тап. а) Қабырғаларының ұзындығы 25 мм болатын шаршы сыз. ә) Ұзындығы - 30

мм, ені 55 мм болатын тiктертбұрыш сыз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Дмитрий.
А) P= (а+b)* 2(периметрі)
P= (25+25)*2
P=50*2
P=100мм
S=a*b(ауданы)
S=25*25
S=625мм

Ә) P= (а+b)* 2(периметрі)
Р=(30+55)*2
Р=180 мм

S=a*b(ауданы)
S=30*55
S=1650 мм

Сіздерге көмектесті деген ойдамын❤️