Ұзындығы 25м, ені 10м ,тереңдігі 2м болатын хауыздың көлемін тап. Осы хауздың бүйр жақтарының

ауданын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Ижутова Снежана.

Ответ:

25+10=35×2=60

Пошаговое объяснение:

дұрыс

0 2