1. Винести за дужки спільний множник: 28b – 14a. 2. Знайти добуток усіх цілих чисел, що

задовольняють нерівність -10

Ответы на вопрос

Отвечает Уртенков Никита.

Відповідь:

140

Покрокове пояснення:

28*б=28*10

14*а=14*10

28*10=280

14*10=140

280-140=140