Якій кут дорівнюють стрілки у 16:00 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Відповідь:

120

Покрокове пояснення:

1) 360 / 3 = 120

Стрилка 16:00 ето 4 часа

УДАЧИ!))))))))))))))

Отвечает Буробина Валентина.

Ответ:

120°

Пошаговое объяснение:

18:00 годин це кут 180°

отже кожна година дорівнює 180/6=30°

або 12 годин 360° 360/12=30°

а 16:00 це 4 години 4*30=120°