До басейну підведено три труби. Через першу трубу він наповнюється за 2 год, через другу – за 5

год, а через третю спорожнюється за 10 год.  Яка частина басейну наповниться за 1 год, якщо відкрити три труби одночасно​

Ответы на вопрос

Отвечает Процук Александр.

Ответ:

60% або 3/5 об'єму

Пошаговое объяснение:

через першу трубу 100% за 2 години заповнюється

через другу трубу 100% за 5 години заповнюється

через третю трубу 100% за 10 години спорожнюється

Знайдемо скільки процентів від об'єму басейна за годину с кожної труби

через першу 100/2=50%

через другу 100/5=20%

через третю 100/10=10%

Кількість води набраної дорівнює сумі першої та другої труб

50+20=70%

Тому, що з третьої труби за годину виллється 10% то об'єм заповнений дорівнює 70-10=60%