3. Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1) 18 і 24; 2) 328 i 624.


Ответы на вопрос

Отвечает Яцишин Назар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 18  і 24

18 = 2 *3 *3

24 = 2 *2 *2 *3

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 3

Знаходимо доданок однакових простих множників

НСД (18; 24) = 2 *3 = 6

Розкладемо на прості множники 328 і 624

328=2*2 *2*41

624= 2* 2 *2* 2* 3* 13

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 2,2

Знаходимо доданок однакових простих множників

НСД (328; 624) = 2*2*2 = 8