Даю багато балів.розвяжіть рівняння 5X - 3 + 4х =6​


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5X - 3 + 4х =6​

9x - 3 = 6

9x = 6 + 3

9x = 9

x = 1