Є прямокутник сторони Довжина 1,5 а ширина 5 знайти периметр і площу​


Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Відповідь:

13од. периметр прямокутника; 7,5од² площа прямокутника.

По крокове пояснення:

Дано:

Прямокутник

а=1,5од. довжина

б=5 од. ширина

Р=?

S=?

Вирішення:

Р=2а+2б

Р=2*1,5+2*5=3+10=13 од. периметр прямокутника.

S=a*б

S=1,5*5=7,5 од²