Купили 8 коробок з олівцями по 5 грн кожна і фломастери за 17 грн 2 класс!!! Срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мотрук Кристина.

Відповідь:

57

Покрокове пояснення:

8×5+17=40+17=57