За перший день тракторна бригада зорала 30 % площі всього поля, а за другий – 75 % остачі, а за

третій - решту 14га. Знайдіть площу поля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейсембаевы Мурат-Айтолкын.

Ответ:

80 га

Пошаговое объяснение:

x - площадь поля, га.

x-(0,3x+0,75(x-0,3x))=14

x-(0,3x+0,525x)=14

x-0,825x=14

x=14÷0,175=80 га