За перший день тракторна бригада зорала 30% площі всього поля,за другий - 75% остачі,а за третій -

решту 42 га.Знайдіть площу поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренкова Даша.
1) 100-75=25(%)
2) 42:25*100=168(га) - 2й день
3) 100-30=70(%)
4) 168:70*100=240(га) - всё поле