У 5-А - 34 учнів, а у 5-Б - 36 учнів. 10% усіх учнів- відміники. Решта - хорошисти. Скільки у класі

хорошистів

Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Анастасія.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

  1. 34+36=70(учнів у 5-А і у 5-Б класах разом)
  2. 70:100=0,7( 100%- це всі 70 учнів, отже ми дізнаємося скільки % випадає на одного учня)
  3. 0,7*10=7( ми дізнаємося скільки в класі відмінників)
  4. 70-7=63(хорошисти в класі)
Отвечает Тихий Ислам.

Ответ:у класі 63 хорошим

Пошаговое объяснение:

100%-70 учнів

10%-7 відмінник

90%-63 хорошисти