02. Қандай бір санды 54-ке арттырып, шыққан санды 5 есе азайтқанда, нәтиждесінде 2010 саны

шығатын болса, белгісіз сандытабыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Елена.

Ответ:

x + 54 \div 5 = 2010  \\ x = 2010 \times 5 \\ x = 10050 \\ x = 10050 - 54 \\  \times  = 9996 \\ 9996 + 54 \div 5 = 2010