Населення міста становить зараз 12000 жителів і збільшується щороку на 3%. Яким воно стане через 2

роки​

Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Глеб.

Ответ:

Привіт:)

1) 12000:100=120 - один відсоток;

2) 120•3=360 (л.) - збільшується щороку;

3) 12000+(360•2)=12720 (л.)

Відповідь: через 2 роки населення стане 12720 людей.

Отвечает Куюмчян Эдгар.

Ответ:12720

Пошаговое объяснение: 12000:100= 120 => 120- 1%

3%- 120*3 =360

360*2= 720

12000+720= 12720