А -ның қандай мәнінде86 + 42: ( x - a )= 100 теңдеуінің түбірі 11 болады?


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарёва Анастасия.

Ответ:

86+42÷(11-а)=100

42÷(11-а=100-86

42÷(11-а)=14

11-а=42÷14

11-а=3

а=11-3

а=8

Пошаговое объяснение: