Протягом трьох днів на елеватор завозили зерно. За перший день завезли 25% усього зерна, за

другий – на 10% більше. Усього за два дні завезли 480 т. Скільки тон зерна завезли за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарчук Никита.

Ответ:

Нехай за три дні завезли х тонн зерна, тоді за перший день завезли 0,25х т, тоді за другий день 0,35х т

Складемо рівняння:

0,25х+0,35х=480

0,6 х=480

х=480/0,6=800 т

За три дні було завезено 800 т зерна

Тоді за третій день було завезено 800-480=320( тонн)

Пошаговое объяснение: