Задача у загальному зошиті 87 аркушів що на 28 аркушів більше ніж у блакноті. Скільки аркушів у

зошиті и блакноті????​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

146 аркушів разом))))

Отвечает Родионова Полина.

Ответ:

1)84-20=64(арк.)-у блакноті

2)84+64+64=212(арк)-всього у двух блокнотах та загальному зошиті