На другій полиці було у 2 рази більше книг, ніж на третій, а на перший–у 4 рази більше, ніж на

третій полиці. Скільки книг на кожній полиці, якщо всього їх 45 50 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Добронравов Дмитрий.

1п = 4+х

2п = 2+х

3п = х

пусть на третьей полке Х книг, тогда

4+х+2+х+х=45

3х+6=45

3х=39

х=13 — на третьей полке.

13+2 = 15 книг — на второй полке.

13+4 = 17 книг — на первой полке.

проверка:

13+17+15 = 30+15 = 45 книг — всего.

ответ: 17, 15, 13 книг на 1, 2 и 3 полках соответственно