Салеметсиздерме срочна мына тендеуды шыгарып берыныздершы! 18000+300+×=20000 жай теңдеуге

айналдырып қалай шыгарады. Рахмет

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Екатерина.

Ответ:

38300 солай ма???? ???????

Отвечает Лукьянов Евгений.

Ответ:

18000+300+x=20000

18300+x=20000

x=20000-18300

x=1700