В лесу 100 деревьев. Ежегодно вырастает по 5 деревьев, через сколько лет их станет 3000?РЕШИТЬ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100+5x=3000

5x=3000-100

x=2900/5

x=580

Через 580 лет

Отвечает Андреева Олеся.

Ответ:

через 580 років

Пошаговое объяснение:

1) 3000-100=2900

2) 2900÷5=580

3000 в нас має вирости, є 100 нам потрібно взнати скільки ще має вирости тому віднімаємо. Потім 2900 в нас має вирости, за рік виростає 5 нам потрібно дізнатися за скільки років виросте 3000 дерев отже 2900÷5 і відповідь 580 років