Сашко загадав два числа. Сума цих чисел дорівнювала 128, перше число більше за друге на 50%. Які

числа задумав Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Арабаджи Эмма.

Ответ:

51,2 і 76,8

Пошаговое объяснение:

Нехай м енше число b , тоді більше число буде

100+50= 150 % від числа b

150 : 100 = 1,5

отже більше число буде : 1,5b

Маємо рівняння :

1,5b +b= 128

2,5b= 128

b= 128 : 2,5

b= 51,2 - менше число

51,2 * 1,5 = 76,8 - більше число