сашко задумав три числа. сума цих чисел дорівнює 61,5.сума першого і другого чисел дорівнює 40,2,а

сума першого і третього становить 29,8.Які числа задумав Сашко?​

Ответы на вопрос

Отвечает Tarjumanyan Georgi.

Ответ:

1) 40,2 + 29,8 = 70 — сума двох перших чисел, другого і третього числа.

2) 70 - 61,5 = 8,5 — перше число.

3) 40,2 - 8,5 = 31,7 —друге число.

4) 29,8 - 8,5 = 21,3 — третє число.

Відповідь. 8,5; 31,7; 21,3