ширина прямокутного паралелепіпеда 5,6 см що становиться 7/5 його довжини а висота становить 0,4

довжини. Обчислить об'єм паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Алина.

1/7довжини=5,6/7=0,8

Довжина=0,8*5=4см

висота:0,04*40=1,6

V=ABC=5.6*4*1.6=6.4*5.6=35.84(cm³)