Одна сторона прямокутника на 12 см коротша за іншу, а його периметр дорівнює 56 см. Знайти площу

прямокутника.решения пжж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Нехай більша сторона х , тоді меньша сторона х-12 складаємо рівняння:

56=2*(2х-12)

(2х-12)=56/2

(2х-12)=28

2х-12=28

2х=28+12

2х=40

х=40/2

х=20 см

Більша сторона 20 см, тоді меньша 20-12=8 см

Площа прямокутника S=ab значить S=20*8=160 см²

Відповідь: площа прямокутника 160 см²

Отвечает Григорьева Александра.

Ответ:

S=85см²

Пошаговое объяснение:

P=2a+2b

a=x

b=x-12

P=2x+2x-12

2x+2x-12=56

4x-12=56

4x=56+12

4x=68

x=17см

a=17см

b=17-12=5см

S=a*b

S=17*5

S=85см²