Көлік 54 минутта екі қаланың арасындағы қашықтықтың 20 %-ын жүріп өтті. Дәл

осындай жылдамдықпен қозғала отырып, көлік барлық жолдың 65 %-ын қанша уақытта жүріп өтеді? Жауабын минутпен жаз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кромбалёв Тимофей.

За 54 минуты транспорт преодолел 20 % расстояния между двумя городами. Двигаясь с такой же скоростью, в какое время транспорт проходит 65% всего расстояния?

Ответ:  

175,5 мин.  

Пошаговое объяснение:  

20% это 1/5 часть пути, поэтому весь путь транспорт пройдет за 54*5=270 минут.  

Составим пропорцию:  

270 мин ------- 100% пути  

х  мин  -----------  65% пути  

х=270*65:100=175,5