7/10 Тігін шеберханасы екі түрліматадан 49 м сатып алды. Біріншіматаның құны 1 метрге 660 тг,

алекіншісінің - 600 тг. Егер барлығына30900 тг жұмсалса, матаның әртүрінен неше метр сатып алынды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Татьяна.

{x+y=49 x=49-y

{660x+600y=30900

660(49-y)+600y=30900

32340-660у+600у=30900

60у=1440

у=24

х=49-24=25