Б) За 4,2 год автобус проїхав 298,2 км. Яка швидкістьруху автобуса? Поможете?​


Ответы на вопрос

Отвечает Байжомартов Ерлан.

Ответ:

V = 71 км/год

Пошаговое объяснение:

Якшо то фізика то пиши що :

V = S/t

[V]=[км/год]

V = 298,2 / 4,2 = 71 км /год

Якшо математика то пиши

298.2/4.2 = 71 (км /год)