У книжці 340 сторінок.Учень прочитав 3/10 книжки. Скільки сторінок прочитав учень?


Ответы на вопрос

Отвечает Костецька Софія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

340 * 3 / 10 = 102 страницы прочитал ученик

Отвечает Мухаметшин Данис.

Ответ:

102 сторінки прочитав учень

Пошаговое объяснение:

340 * \frac{3}{10} =  \frac{340*3}{10} = \frac{1020}{10} = \frac{102*10}{10} = 102