2) Екі жай санның көбейтіндісі түрінде жаз:22,35,77, 65,69,95​


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Евгений.

Ответ:

22=11×2

35=5×7

77=11×7

65=13×5

69=23×3

95=19×5

вроде осылай