2(2,6x-4)=-3+5,09xтеңдеудің түбірің тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Альбеков Егор.

Пошаговое объяснение:

Біріншіжақшаны ашып аламыз.Содан соң шығара береміз.

5.2х-8=-3+5.09х

5.2х-5.09х=-3+8

0.11х=5

Х=5/0.11

Х=500/11

Х=45.45(жуықтағанда)